Co licealista wie o laboratorium Pniewy, Gniezno, Kalisz i Poznań

Jeszcze przed świątecznymi przygotowaniami i chwilą wytchnienia podczas przerwy pojawiliśmy się 12 grudnia w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu, dwa dni później zawitaliśmy do Kalisza, gdzie przeprowadziliśmy zajęcia w II Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki. Naszej uwadze nie umknęła także pierwsza stolica Polski! W Gnieźnie pojawiliśmy się tuż przed samymi świętami 19 grudnia i przeprowadziliśmy prelekcję dla niemal 100 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego. Cieszymy się, że uczniowie wykazują zainteresowanie zarówno naszą działalnością, jak i kierunkiem studiów, na co wskazują nie tylko liczna obecność na zajęciach i wiele zadawanych pytań, ale także wypełniane w pełnym skupieniu quizy z wiedzy laboratoryjnej. To nie koniec naszych spotkań, nie zamierzamy próżnować, przecież to nie cecha analityka!
9 stycznia nasza delegacja odwiedziła Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Szczanieckiej w Pniewach.

Jak widać nasza akcja rozszerza się poza granicę Poznania, nie posiadamy się z radości, że prowadzone przez nas prelekcje są mile przyjmowane w każdym liceum, w którym się pojawiamy.

W Nowy Rok wchodzimy pełni mobilizacji i zapału do działania:)

Galeria Co licealista wie o laboratorium Pniewy, Gniezno, Kalisz i Poznań